Εθνικός Γιαννιτσών vs. Ακρίτας Σωσάνδρας 5 - 1 Τα γκολ του αγώνα στην ενδέκατη(11η) αγωνιστική του Πρωταθλήματος Α1' Ερασιτεχνική Ε.Π.Σ. Πέλλας, που έλαβε χώρα στο γήπεδο της Νέας Τραπεζούντας - Γιαννιτσά, τη Κυριακή 22/12 και ώρα 03:00μ.μ. . ⚽ ⚽ ⚽ - 0 - 1 στο εικοστό πρώτο(21') λεπτό ο
Ακρίτας Σωσάνδρας vs. Μέγας Αλέξανδρος Πέλλας 1 - 3 Τα γκολ του αγώνα στη δέκατη(10η) αγωνιστική του Πρωταθλήματος Α1' Ερασιτεχνική ΕΠΣ Πέλλας, που έλαβε χώρα στο γήπεδο της Σωσάνδρας, τη Κυριακή 15/12 και ώρα 03:00μ.μ. . ⚽ ⚽ ⚽ - 1 - 0 στο δεύτερο(2') λεπτό ο Παπαδόπουλος (Ακρίτας) - 1
Ένας συναρπαστικός αγώνας δόθηκε στο γήπεδο της Σωσάνδρας ανάμεσα σε δύο(2) αξιόλογες ομάδες τον Ακρίτα Σωσάνδρας και τη Θύελλα Σαρακηνών. Ο νικήτης του παιχνιδιού έκλεισε τη τελευταία αναμέτρηση της δεύτερης(2ης) φάσης στο θεσμό του Κυπέλλου Ερασιτεχνικής Πέλλας 2019-2020. ⚽ ⚽ ⚽ - 0 - 1 στο δέκατο
Νίκη Αξού vs. Ακρίτας Σωσάνδρας 2 - 3 > Τα γκολ του αγώνα της έννατης(9ης) αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Α1' Ερασιτεχνική που έλαβε χώρα στο γήπεδο Αξού το Σάββατο 7/12. ⚽ ⚽ ⚽ - 1 - 0 στο ενδέκατο(11') λεπτό ο Μαραντίδης (Νίκη), με πέναλτι - 1 - 1 στο
Τα γκολ του αγώνα στην όγδοη(8η) αγωνιστική του Πρωταθλήματος Α1' Ερασιτεχνική που έλαβε χώρα στο γήπεδο Σωσάνδρας το Σάββατο 30/11 . ⚽ ⚽ ⚽ - 0 - 1 στο τέταρτο(4') λεπτό ο Παπαδόπουλος (Ακρίτας) - 1 - 1 στο σαρακοστό έννατο(49') λεπτό ο Καραουλάνης (Άρης) Η Διοίκηση του Α.Σ.